Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 PREDLOGI IN MNENJA

Go down 
+18
Vasja Belšak - Tihi Don
Matic Udrih
Živa Mejak
Maja Kožar
Alenka Nova
Mateja Kožar
Miroslav Tičar
Nuša Ilovar
Staša Cestnik
Svit Valovnik
Robert Simonišek
Mirjana Gabrovec
Mark Ardent
Sabina Vode
Aljaž Čuden
Anja Bohinec
Lucija P
Nuška Golobič
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AvtorSporočilo
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptySob 12 Apr 2008 - 20:43

Nuška, sem nekaj napisala v Literarni kotiček. Smile easter
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptySob 12 Apr 2008 - 20:47

Krasna si Anja. Super, lepo, mi je všeč Objem2
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptySob 12 Apr 2008 - 20:53

Meni pa da je tebi Wink
Nazaj na vrh Go down
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptySob 12 Apr 2008 - 22:01

Na voljo vam je še malce več kot 30 dodatnih smeškotov Wink


darilo
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 10:49

MARK

Pomen v besedi.

Predlagam, da narediš najprej neko uvodno besedilo, predstaviš najprej Tagoreja kot osebnost potem pa njegova dela, napišeš kakšne diskusije pričakuješ itd, najbolje, da za posameznega ustvarjalca posamezno rubriko, da bo bolj pregledna predstavitev
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 11:34

Nuška Golobič je napisal/a:
MARK

Pomen v besedi.

Predlagam, da narediš najprej neko uvodno besedilo, predstaviš najprej Tagoreja kot osebnost potem pa njegova dela, napišeš kakšne diskusije pričakuješ itd, najbolje, da za posameznega ustvarjalca posamezno rubriko, da bo bolj pregledna predstavitev

Če to storimo, bo vse skupaj kmalu razlezeno. Manj je več, veš...Pa tudi Tagore ni prevladujoč v tej temi. Pričakujem, da objavljamo dela, katera so nam všeč, ne glede na avtorja in potem, kdor želi, lahko komentira le tega in podamo svoja mnenja, kaj vidimo v jegovem delu. Nikar za vsako stvar ne odpiramo nove teme. To je deja vu in uniči vsak še tako dober forum. Pa zelo zaželjeno je, da se ne pogovarjamo brez veze v vsaki temi. Na primer, v tejle, kako smo si všeč in to. Dva odgovora enozložna sta povsem dovolj, za nadaljnje pogovore pa je odprta tema pogovorov. Ne začnimo že na samem začetku s smetenjem.
Tagoreja ali koga drugega bom pa predstavil v posebni temi, katera bo namenjena predstavitvi raznih velikih ljudi, kakor je tudi v temi na forumu Val in ne bo vsebovala komentarjev. Torej, le kulturni prispevek, brez komentarjev. Komentarji pa naj bodo v tej temi.
Ker je tale forum namenjen izključno kulturi, prosim vse, da se pogovarjamo v temi, ki je namenjena pogovorom. Brez tega ni smiselno pričakovati kaj več od že velikokrat doživetega, ane.
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 11:39

Ja Mark imaš prav. Ampak zaenkrat se še lovimo ane. Bomo preden forum odpremo brisali takšne zadeve. Bi torej v kulturi odprli eno temo za predstavitev. Kakšen naj bo naslov. Kaj pa za tole, se strinjaš da je v ustvarjalni delavnici ali bi bilo bolje kje drugje?
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 11:45

Nuška Golobič je napisal/a:
Ja Mark imaš prav. Ampak zaenkrat se še lovimo ane. Bomo preden forum odpremo brisali takšne zadeve. Bi torej v kulturi odprli eno temo za predstavitev. Kakšen naj bo naslov. Kaj pa za tole, se strinjaš da je v ustvarjalni delavnici ali bi bilo bolje kje drugje?

Kakor želiš...Naslov za ono temo pa ( je po moje) primeren: Neomejena literatura
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:25

torej da je posebej zastavljeno? Ok to bo potrebno do večera počakati Aljaža.

Aljaž na portalu je potrebno narediti tako, da se predstavitve in življenjepisi avtorjev ne vidijo, naj se vrti kakšna pesem ali podobno
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 15:35

Aljaž krasno si uredil portal, ja dobro je da so vidne pesmi po izboru uredništva.

Mark v Kulturi imaš zdaj to rubriko in prostor za teme. Ti je všeč?
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyNed 13 Apr 2008 - 15:41

Nuška Golobič je napisal/a:
Aljaž krasno si uredil portal, ja dobro je da so vidne pesmi po izboru uredništva.

Mark v Kulturi imaš zdaj to rubriko in prostor za teme. Ti je všeč?

Seveda farao
Nazaj na vrh Go down
Mirjana Gabrovec

Mirjana Gabrovec


Female
Število prispevkov : 109
Starost : 46
Kraj : Ptuj
Datum registracije : 07/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 10:55

Še ena misel z moje strani. V rubriki zbirka poetov bi bilo dobro, da se objavi vseh 60 del preden povabimo druge, da bomo dali zgled takšen kot je zapisano v pravilniku oz. obvestilu objavljanja. Vem, enako velja tudi zame. Smile Bom zavihala rokave in to poskusila čimprej narediti. Če bom imela seveda 60 del, drugače bolje, da se kar brišem od tam. Laughing

Aljaž lepo si sestavil in podal misel, da naj si zbirko naredi ta, ki bo imel že 60 svojih del. In kako potem dalje? Recimo, ima svoje pesmi in teh je sedaj že dovolj za zbirko. Kaj naredi potem s temi, ki so se do sedaj zbirale v posebni rubriki, kjer je polno komentarjev, kar bo seveda dalo malo morje strani. Very Happy Odpre novo in tam začne od začetka zbirati ali kar nadaljuje, pa če bo notri 3000 njegovih del? Misel, ki je prišla v mojo glavo. In ti komentarji znotraj tistih zbirnih del. Prebijati se skozi vse tiste komentarje, da bi lahko prebral recimo eno pesem, ki te znova in znova navdušuje. No, potem si jo je kar nabolje skopirati. Ja, tudi to je rešitev. A kaj, ko se takrat tega ne spomniš. Laughing

Še zmeraj imam občutek, da se bodo pisali komentarji kjer bi bilo bolje, da se ne. Tako, da bi bilo dobro, da se nekako nakaže dovolj jasno, kje naj se komentira in kje ne. To pa najbolje ve vsak pri sebi, ki odpira določene rubrike. Mark, pri tej tvoji rubriki ne vem tega, a smemo tudi mi sami dodajati kakšne umetnike, ki so se zapisali v zgodovino ali pa se še. Nekako ni tistega občutka, ker si sedaj ti sam. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://mirjana-gabrovec.wix.com/drsenje-skozi-cas
Aljaž Čuden

Aljaž Čuden


Male
Število prispevkov : 402
Starost : 42
Kraj : Celje
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 11:05

Mirjana Gabrovec je napisal/a:
Še ena misel z moje strani. V rubriki zbirka poetov bi bilo dobro, da se objavi vseh 60 del preden povabimo druge, da bomo dali zgled takšen kot je zapisano v pravilniku oz. obvestilu objavljanja. Vem, enako velja tudi zame. Smile Bom zavihala rokave in to poskusila čimprej narediti. Če bom imela seveda 60 del, drugače bolje, da se kar brišem od tam. Laughing

Aljaž lepo si sestavil in podal misel, da naj si zbirko naredi ta, ki bo imel že 60 svojih del. In kako potem dalje? Recimo, ima svoje pesmi in teh je sedaj že dovolj za zbirko. Kaj naredi potem s temi, ki so se do sedaj zbirale v posebni rubriki, kjer je polno komentarjev, kar bo seveda dalo malo morje strani. Very Happy Odpre novo in tam začne od začetka zbirati ali kar nadaljuje, pa če bo notri 3000 njegovih del? Misel, ki je prišla v mojo glavo. In ti komentarji znotraj tistih zbirnih del. Prebijati se skozi vse tiste komentarje, da bi lahko prebral recimo eno pesem, ki te znova in znova navdušuje. No, potem si jo je kar nabolje skopirati. Ja, tudi to je rešitev. A kaj, ko se takrat tega ne spomniš. Laughing

Še zmeraj imam občutek, da se bodo pisali komentarji kjer bi bilo bolje, da se ne. Tako, da bi bilo dobro, da se nekako nakaže dovolj jasno, kje naj se komentira in kje ne. To pa najbolje ve vsak pri sebi, ki odpira določene rubrike. Mark, pri tej tvoji rubriki ne vem tega, a smemo tudi mi sami dodajati kakšne umetnike, ki so se zapisali v zgodovino ali pa se še. Nekako ni tistega občutka, ker si sedaj ti sam. Smile

Mirjana

Ko se ti nabere dovolj novih pesmi, da se malce pozabijo, pokomentirajo in tako naprej, jih enostavno prekopiraš v zbirko, hkrati pa ti ostanejo tam kjer so, skupaj s komentarji... Po želji lahko skupaj s pesmijo prestaviš tudi komentarje, saj imamo pesmi objavljene tako, da je vsaka v svoji temi, tako da lahko obdrži tudi komentarje... Ko bo prišlo tako daleč bo tvoja naloga da si prestaviš pesem oz. skopiraš, moderator ali administrator ti pa potem po želji prestavi še komentarje...

Ko boš imela 3000 del, lahko narediš tudi tematske zbirke, kjer pesmi ločiš po tematikah, ki jih ustrazno nasloviš, administrator (jaz) pa ti bom odprl nov forum, tako da boš lahko imela vse pesmi kot teme...

Lp, ALjaž
Nazaj na vrh Go down
https://literarni-val.slovenianforum.com
Mirjana Gabrovec

Mirjana Gabrovec


Female
Število prispevkov : 109
Starost : 46
Kraj : Ptuj
Datum registracije : 07/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 11:16

Hvala za odgovor. S temi 3000 deli sem pretiravala, da je bilo bolj vidno kako bo to izgledalo. Skupaj s komentarji bo izgledalo kakor 3000 del. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://mirjana-gabrovec.wix.com/drsenje-skozi-cas
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 12:47

"Mirjana Gabrovec" Mark, pri tej tvoji rubriki ne vem tega, a smemo tudi mi sami dodajati kakšne umetnike, ki so se zapisali v zgodovino ali pa se še. Nekako ni tistega občutka, ker si sedaj ti sam. Smile


Namen teme je, da vsakdo dodaja umetnike, ki so se vpisali v zgodovino, ravno tako velja za temo, kjer objavljam posamezna dela drugih literatov. Ker sem za sedaj sam, je prav, da si tole vprašala, da se še kdo pridruži, ane farao
Nazaj na vrh Go down
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 12:57

Sicer je le moje mnenje, vendar mi ni všeč logo, ker je moten, prostor zapolnjujoč, poleg tega nima duše, je hladen in brezobličen...
Ogromno je slik z dušo...Lahko bi bilo več starih knjig skupaj, pa barve manjkajo.
Kaj pomeni ta slika? Nič. Je vsiljiva in ne sporoča ničesar...
Napis Literarni val bi moral biti rdeč, v barvi kapice smeška na strani. Literatura ni siva, je barvita, neukrotljiva in vesela v svoji zamišljenosti, nikakor pa siva in turobna.

Kakorkoli se že odločite, mi je prav, vendar tale logo bi moral povedat tole, kar sem naštel. Pesnik ni osamljen, je le sam v množici, sicer ni pesnik.

farao
Nazaj na vrh Go down
Sabina Vode

Sabina Vode


Female
Število prispevkov : 241
Starost : 46
Kraj : Skaručna
Datum registracije : 08/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 13:44

Meni so pa zdaj barve zakon všeč.. Ok, logo bi bil lahko drugačen, res... ampak barvna shema mi je pa WOOOOOW! Moje skromno mnenje.

Nikoli ne bo vsem prav, dejstvo...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ujeta.si
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 13:50

Sabina Palmer je napisal/a:
Meni so pa zdaj barve zakon všeč.. Ok, logo bi bil lahko drugačen, res... ampak barvna shema mi je pa WOOOOOW! Moje skromno mnenje.

Nikoli ne bo vsem prav, dejstvo...

Saj so barve zelo v redu, le logo bi lohk bil nek drug, vendar ne bom vztrajal v tem, kajti nekonstruktivno je izpolnjevati cele strani z mnenji okrog logotipa. Torej se strinjam s teboj, Palmerjeva...Sabina farao
Nazaj na vrh Go down
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 13:53

Waww, ravno sem opazil novi logo sunny Super!!! Zelo mi je všeč Bravo! Čestitke farao
Nazaj na vrh Go down
Aljaž Čuden

Aljaž Čuden


Male
Število prispevkov : 402
Starost : 42
Kraj : Celje
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 13:56

Hvala Mark, a barve naslova mi ne uspe spremenit, na predogledu foruma je, potem pa mi pokaže spet belo barvo...
Nazaj na vrh Go down
https://literarni-val.slovenianforum.com
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 13:58

Kul je.

Me pa zanima ena stvar. A se da knofka Newtopic pa Postreply prevest? So še ostale stvari sicer... Ampak samo tako me zanima.
Nazaj na vrh Go down
Aljaž Čuden

Aljaž Čuden


Male
Število prispevkov : 402
Starost : 42
Kraj : Celje
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 13:59

Anja Bohinec je napisal/a:
Kul je.

Me pa zanima ena stvar. A se da knofka Newtopic pa Postreply prevest? So še ostale stvari sicer... Ampak samo tako me zanima.

Če se ti ljubi lahko narediš svoje ikonce, le dimenzije morajo biti taprave...
Nazaj na vrh Go down
https://literarni-val.slovenianforum.com
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 14:00

Aha, taku je tu. Smile Bom se malce poigrala, a ne zdaj Wink

Hvala Aljaž...
Nazaj na vrh Go down
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 14:13

Aljaž Čuden je napisal/a:
Hvala Mark, a barve naslova mi ne uspe spremenit, na predogledu foruma je, potem pa mi pokaže spet belo barvo...

Ni potrebe, je bela v tem kontekstu ravno pravšnja. Zelo dobro si tole izvedel, Aljaž...admin farao
Nazaj na vrh Go down
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 EmptyPon 14 Apr 2008 - 14:14

A lahko mojo prejšnjo kritiko logotipa izbrišem? Sedaj nima nobenega pomena, da je gor.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
PREDLOGI IN MNENJA
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 13Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Predstavitve članov Literarnega Vala :: Mnenja in predlogi o forumu, forumska pomoč...-
Pojdi na: