Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 PREDLOGI IN MNENJA

Go down 
+18
Vasja Belšak - Tihi Don
Matic Udrih
Živa Mejak
Maja Kožar
Alenka Nova
Mateja Kožar
Miroslav Tičar
Nuša Ilovar
Staša Cestnik
Svit Valovnik
Robert Simonišek
Mirjana Gabrovec
Mark Ardent
Sabina Vode
Aljaž Čuden
Anja Bohinec
Lucija P
Nuška Golobič
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AvtorSporočilo
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 18:30

Nuška Golobič je napisal/a:
OK

Z Aljažem sva se pogovarjala glede komentiranja. Glede na to, da bodo v zbirkah pesmi predstavljene po temah, bi se komentiralo direktno pod pesmi. V avtorski poeziji bi se objavljale nove zadeve in bi se komentiralo direktno v temo posameznika, zaradi bolj direktnega stika in da lahko vidiš komentarje na določeno pesem tudi kasneje. Pesmi si boste itak lahko naknadno prenesli v zbirko.

Kaj pravite na to???

Oprosti, a ne razumem dobro. Mogoče, ker imam danes rahlo slab dan... Question


Citiram :
Anja - Velja za Lektorski kotiček? Bil bi tam kjer so
delavnice in pisec, ki bi želel dati v pregled svoje delo, ga objavi
tam. Ti napišeš par uvodnih stavkov.

Prav. Bom napisala. Malce kasneje
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 18:41

To pomeni, da nimamo kotičke za komentiranje ampak pišemo komentarje direktno v temo avtorja
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 18:48

Aha, torej pod vsako pesem... Razumem. Kul! Wink
Nazaj na vrh Go down
Lucija P

Lucija P


Female
Število prispevkov : 63
Starost : 113
Kraj : x
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 19:00

se strinjam in s komentiranjem in z urejanjem proze

sem že hotela komentirat, da bo preveč razvlečeno v nasprotnem primeru.. (komentarji ipd)
Nazaj na vrh Go down
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 19:01

Tudi, pa bolj konsistentno bo, če se bomo lotili takega reda.

Nuška, Aljaž, super sta Kisses
Nazaj na vrh Go down
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 19:06

:cm>: ne dela Sad Sem ga hotla popravit, pa ne dela. Bom poskusila še enkrat...
Nazaj na vrh Go down
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 19:07

Anja Bohinec je napisal/a:
:cm>: ne dela Sad Sem ga hotla popravit, pa ne dela. Bom poskusila še enkrat...




Pokam od smeha Pokam od smeha Pokam od smeha
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySre 9 Apr 2008 - 21:43

Nuška Golobič je napisal/a:
OK

Z Aljažem sva se pogovarjala glede komentiranja. Glede na to, da bodo v zbirkah pesmi predstavljene po temah, bi se komentiralo direktno pod pesmi. V avtorski poeziji bi se objavljale nove zadeve in bi se komentiralo direktno v temo posameznika, zaradi bolj direktnega stika in da lahko vidiš komentarje na določeno pesem tudi kasneje. Pesmi si boste itak lahko naknadno prenesli v zbirko.

Kaj pravite na to???


Anja - Velja za Lektorski kotiček? Bil bi tam kjer so delavnice in pisec, ki bi želel dati v pregled svoje delo, ga objavi tam. Ti napišeš par uvodnih stavkov.


Mirjana - Bi prevzela informiranje s področja kulture? To bomo zdaj res morali intenzivno uvajati, sem že na starem valu poskušala čimveč, pa mi je vseeno veliko zadev ušlo. Se pravi napoved literarnih večerov, različnih prireditev, novi, natečajev... seveda bi vsi ostali pomagali, samo da bi ti prevzela glavno mesto, imam kar nekaj linkov kje se to najde, pa bi ti jih posredovala. Se strinjaš?

Sabina- ti bi imela delavnico poezijo, smo že nekaj o temu. Ti je ok? Pomagal bo Aljaž in prav tako bo on to počel v Prozi, kje bi uradovale Lucija in Suada. Ste za? Hmm sicer proza je kr velik zalogaj, si niti ne predstavljam.

Aljaž je glavni tudi za samo administracijo, pomagala bo Anja in vpeljala bosta tudi Mirjano. Tu pride v poštev tudi pravilnik Vala

Kar se tiče pesmi in proze po izboru urednikov se bodo predlogi zbirali v kotičku ki bo viden samo za uredništvo, morda ga je aljaž že celo ustvaril, nisem še gledala.

Skratka zbiranje pesmi: Stojan, Mark in moja malenkost

Zbiranje proze: Suada, Lucija in Aljaž

Časa nam vedno primakuje ampak prosim, da si poskušate vzeti trenutek za vsako objavljeno delo in podati neko mnenje na delo. Mislim, da je pa to tista najbolj glavna funkcija vseh in pomoč pri napredovanju.

Skratka takole nekako bi bile razporejene funkicje, ki pa so gibljive in dejansko vsi smo za vse in od vseh je odvisno, če bo forum deloval v zastavljeni viziji. Čimprej potrdite in podajte mnenja.

dajte prosim čimprej malo na predlogih delat. Prosim! vse bolj razmišljam, da bi stran vpeljevali v smer dogajanja na sceni, ne tolk v samo pisanje pesmi. Da širimo obzorja
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptyČet 10 Apr 2008 - 14:00

Aljaž sli da narediti tako, da je username pač nekaj po želji, bolj kratkega od imena in priimka že zaradi logiranja in da je dodana funkcija za uporabniško ime kjer bi si vsak pač vpisal ime in priimek. To je predlagal Gregor in meni je to všeč
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptyPet 11 Apr 2008 - 14:56

Krasno je ker se itak menim sama s seboj, ampak bolj ko gledam tole avtorsko poezijo posebej in zbirke dol posebej me nekaj moti. Če bi vsak avtor imel svojo zbirko kamor bi pisal in odpremo še eno zbirko različnih avtorjev bi bilo to čisto dovolj. Al ne? malo je hecno da bomo pisali na dva konca! Ne vem, morda imam samo tak dan Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Sabina Vode

Sabina Vode


Female
Število prispevkov : 241
Starost : 46
Kraj : Skaručna
Datum registracije : 08/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptyPet 11 Apr 2008 - 23:38

Kakor sem na hitro pogledala, je meni tudi malo preveč... čakaj, bom še poskusila preštudirat, kako bi bilo bolje...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ujeta.si
Lucija P

Lucija P


Female
Število prispevkov : 63
Starost : 113
Kraj : x
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptyPet 11 Apr 2008 - 23:40

Nuška Golobič je napisal/a:
Krasno je ker se itak menim sama s seboj, ampak bolj ko gledam tole avtorsko poezijo posebej in zbirke dol posebej me nekaj moti. Če bi vsak avtor imel svojo zbirko kamor bi pisal in odpremo še eno zbirko različnih avtorjev bi bilo to čisto dovolj. Al ne? malo je hecno da bomo pisali na dva konca! Ne vem, morda imam samo tak dan Rolling Eyes

Nuškič, ne meniš se sama s sabo, samo naporen teden je bil, saj vem, da zate tudi verjetno.. No, tole o dveh koncih objavjanja sem že sama tudi razmišljala, pa potem sem bila malo v dilemi, kam naj sploh pišem.. se strinjam, da bi bila samo ena rubrika, samo se moramo uskladiti, ali se bo vsaka pesem potem posebej pisala in spodaj komentirala, ali bo skupaj pa posebej komentarji.. jaz se bolj nagibam k temu, da bi se vsaka zase pod določenega avtorja in bi se zraven pri posamezni tudi komentirala, mislim, da bi bilo tako najbolj pregledno
Nazaj na vrh Go down
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 0:07

Lucija, strinjam se s tabo.
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 13:34

ja zbirke in posebej avtorska poezija ni ok. Bom poskušala združit
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 14:36

Nisem opazil...a je morda že odprta tema, v katero bomo vnašali dela, katera so nam na tak ali drugačen način blizu ter všečna? Recimo dela domačih in tujih avtorjev. Če še ni, bo dobrodošla. In predvsem zanimiva, kajti glede na različne stile in razmišljanja članov, pesnikov s tega foruma, kateri so odlični literati, znajo tule nastati zanimive predstavitve. Nadalje bo zelo konstruktivno, če ta dela pokomentiramo. Tako dobimo v uvid zopet zanimive poglede na delo, katerega je nekdo izmed nas izbral za objavo, ane.

Na primer, vzamemo iz konteksta preprosto in zelo vsebinsko Tagorejevo mišljenje o posameznikovem pogledu nase in v odnosu sebe kot zunanjega opazovalca, ki se vrača prek drugih nazaj k sebi...To je le moja interpelacija sledečih besed v grobem...le za primer...

Kar si, ne vidiš,
kar vidiš, je tvoja senca.

Tagore
Nazaj na vrh Go down
Mirjana Gabrovec

Mirjana Gabrovec


Female
Število prispevkov : 109
Starost : 46
Kraj : Ptuj
Datum registracije : 07/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 15:01

Mark!

Tvoj predlog se mi zdi več kot odličen. Za odzive upam, da bodo podani tako globoko, kot bodo zapisane misli na katere se bomo odzivali. Kajti le tako bomo tudi sami napredovali v svojih delih.

Mirjana
Nazaj na vrh Go down
http://mirjana-gabrovec.wix.com/drsenje-skozi-cas
Robert Simonišek

Robert Simonišek


Male
Število prispevkov : 11
Starost : 47
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 09/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pozdrav preden podam kakšen predlog - Robert   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 15:09

Pozdravljen,

najprej hvala za topel sprejem celotnemu Literarnemu valu,
vsakemu izmed vas. Vaše pozdrave sem našel šele
v tem trenutku, čeprav že nekaj dni občasno odpiram to stran.
S tem sporočilom bi samo odpečatil svojo prisotnost tukaj,
kaj več o sebi bom povedal naslednjič, ko bo tudi čas za prve ideje...

Robert
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 16:37

robert je napisal/a:
Pozdravljen,

najprej hvala za topel sprejem celotnemu Literarnemu valu,
vsakemu izmed vas. Vaše pozdrave sem našel šele
v tem trenutku, čeprav že nekaj dni občasno odpiram to stran.
S tem sporočilom bi samo odpečatil svojo prisotnost tukaj,
kaj več o sebi bom povedal naslednjič, ko bo tudi čas za prve ideje...

Robert

Krasno Robert, da si se odpečatil, zdaj dodaš še svoj priimek in slikico in si tipi-top Kisses
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 16:38

Mark Ardent je napisal/a:
Nisem opazil...a je morda že odprta tema, v katero bomo vnašali dela, katera so nam na tak ali drugačen način blizu ter všečna? Recimo dela domačih in tujih avtorjev. Če še ni, bo dobrodošla. In predvsem zanimiva, kajti glede na različne stile in razmišljanja članov, pesnikov s tega foruma, kateri so odlični literati, znajo tule nastati zanimive predstavitve. Nadalje bo zelo konstruktivno, če ta dela pokomentiramo. Tako dobimo v uvid zopet zanimive poglede na delo, katerega je nekdo izmed nas izbral za objavo, ane.

Na primer, vzamemo iz konteksta preprosto in zelo vsebinsko Tagorejevo mišljenje o posameznikovem pogledu nase in v odnosu sebe kot zunanjega opazovalca, ki se vrača prek drugih nazaj k sebi...To je le moja interpelacija sledečih besed v grobem...le za primer...

Kar si, ne vidiš,
kar vidiš, je tvoja senca.

Tagore

Imaš prav, vem, da ti to rad počneš. Bomo uredili tudi to. Kje pa naj bi bila?
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 17:13

Nuška Golobič je napisal/a:
Mark Ardent je napisal/a:
Nisem opazil...a je morda že odprta tema, v katero bomo vnašali dela, katera so nam na tak ali drugačen način blizu ter všečna? Recimo dela domačih in tujih avtorjev. Če še ni, bo dobrodošla. In predvsem zanimiva, kajti glede na različne stile in razmišljanja članov, pesnikov s tega foruma, kateri so odlični literati, znajo tule nastati zanimive predstavitve. Nadalje bo zelo konstruktivno, če ta dela pokomentiramo. Tako dobimo v uvid zopet zanimive poglede na delo, katerega je nekdo izmed nas izbral za objavo, ane.

Na primer, vzamemo iz konteksta preprosto in zelo vsebinsko Tagorejevo mišljenje o posameznikovem pogledu nase in v odnosu sebe kot zunanjega opazovalca, ki se vrača prek drugih nazaj k sebi...To je le moja interpelacija sledečih besed v grobem...le za primer...

Kar si, ne vidiš,
kar vidiš, je tvoja senca.

Tagore

Imaš prav, vem, da ti to rad počneš. Bomo uredili tudi to. Kje pa naj bi bila?


V temi Avtorske pesmi- poezija. Le naslov spremeni v Svet pesmi - poezija

Ker je res brez pomena 2x dajat gor iste avtorske pesmi, ane. Tako bo tematika vsebovala naše pesmi, kakor tudi pesmi drugih, domačih in tujih avtorjev. To bo dalo novo obliko obstoječi temi in bo problem dualizacije vnosov rešen, tema pa se bo razvila. Lahko dam jaz, recimo neko tvojo pesem gor, ali pa koga drugega in je vse lepo v kontekstu.
Nazaj na vrh Go down
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 17:20

robert je napisal/a:
Pozdravljen,

najprej hvala za topel sprejem celotnemu Literarnemu valu,
vsakemu izmed vas. Vaše pozdrave sem našel šele
v tem trenutku, čeprav že nekaj dni občasno odpiram to stran.
S tem sporočilom bi samo odpečatil svojo prisotnost tukaj,
kaj več o sebi bom povedal naslednjič, ko bo tudi čas za prve ideje...

Robert


Odlične pozdrave, Robert. Me veseli, da si se odločil, kakor si se. Predodločitveno "tipanje" nakazuje, da se odločaš preudarno neodvisno. Topel sprejem pa je z naše strani nekaj samoumevnega, kajti vsak od nas je del celote, katero sestavljamo in kot del te celote si temu primerno sprejet. Torej, pozdravljen med nami. Spoštovanje
Nazaj na vrh Go down
Mark Ardent

Mark Ardent


Male
Število prispevkov : 228
Starost : 62
Kraj : Koper
Datum registracije : 05/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 17:33

Hmmm...ona tema z naslovom Avtorske pesmi vsebuje podnaslove posameznih članov, torej je boljše, da ostane, kot je.
Rajši odprimo novo temo z naslovom Svet pesmi - poezija, o čemer sem govoril v prejšnjem predlogu in naj steče v kontekstu, kakršnega sem predlagal. Če se ostali strinjate, seveda... farao
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 48
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 19:33

Kam pa, pod kulturo? maš v mislih legende skozi zgodovino in njihova dela?
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Aljaž Čuden

Aljaž Čuden


Male
Število prispevkov : 402
Starost : 42
Kraj : Celje
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 20:28

Zbirke pesmi sem prestavil med avtorske pesmi... Upam, da ste sedaj bolj zadovoljni, hehe...

Oh no...
Nazaj na vrh Go down
https://literarni-val.slovenianforum.com
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 EmptySob 12 Apr 2008 - 20:29

Cool Wink

Itak. Hvala, Aljaž. Danes si bom vzela čas in... postorila kaj tu.

lp
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
PREDLOGI IN MNENJA
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 13Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Predstavitve članov Literarnega Vala :: Mnenja in predlogi o forumu, forumska pomoč...-
Pojdi na: