Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 PREDLOGI IN MNENJA

Go down 
+18
Vasja Belšak - Tihi Don
Matic Udrih
Živa Mejak
Maja Kožar
Alenka Nova
Mateja Kožar
Miroslav Tičar
Nuša Ilovar
Staša Cestnik
Svit Valovnik
Robert Simonišek
Mirjana Gabrovec
Mark Ardent
Sabina Vode
Aljaž Čuden
Anja Bohinec
Lucija P
Nuška Golobič
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AvtorSporočilo
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyNed 25 Jul 2010 - 23:38

A gremo Val odpret samo za člane? PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 823753 PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 53341 PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 53341
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Jul 2010 - 0:20

Nuška Golobič je napisal/a:
A gremo Val odpret samo za člane? PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 823753 PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 53341 PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 53341

A moram kaj napisat :p

Opravičujem se, ker nisem aktiven,.. Smile
Nuška, če najdeš jutri prost trenutek, me prosim pokliči :p

Do dvanajstim spim, oziroma do tarkat imam otroški glasek, od poldneva naprej, pa se spremeni in takrat postanem dosegljiv Wink

Lahko noč želim
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Jul 2010 - 2:37

Ne, nisi rabu nč napisat...sam mal nered delam po Val-U:)
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Jul 2010 - 2:39

Nuška Golobič je napisal/a:
Ne, nisi rabu nč napisat...sam mal nered delam po Val-U:)

Dobro jutro zaspanka Smile)

ne moreš spati?
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Jul 2010 - 2:43

Nism še šla, pa niti ne vem, če se mi splača it, samo brez cigaretov bom vsak čas in bo bolje, da se odplazim proti postelji Smile

p.s. nism vedla, da ti takole ponoči prebiraš pesmi in si hraniš dušo;) Presenečaš me Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Jul 2010 - 2:47

Nuška Golobič je napisal/a:
Nism še šla, pa niti ne vem, če se mi splača it, samo brez cigaretov bom vsak čas in bo bolje, da se odplazim proti postelji Smile

p.s. nism vedla, da ti takole ponoči prebiraš pesmi in si hraniš dušo;) Presenečaš me Razz

Nuška, tisto z dimom je grda reč... Me veseli, da si pokonci, malo mi je dolgčas Smile
Spanec je pomemben, sploh zate, ker si punca in spočita punca je lepša punca Smile

Jaz nevem zakaj vztrajam, postelja me še ne kliče Smile Nekaj pesmic sem res prebral Smile Eno od posebne osebe :p
Nazaj na vrh Go down
Vasja Belšak - Tihi Don

Vasja Belšak - Tihi Don


Male
Število prispevkov : 811
Starost : 77
Kraj : Križevci na Goričkem
Datum registracije : 05/05/2011

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyČet 5 Maj 2011 - 22:40

Anja Bohinec je napisal/a:
Jaz bi vprašala le, če se da povečat kapaciteto mailboxa za ZSje pa... če se da vse prevesti v slovenščino ali je taka predloga že in se to ne da? Aljaži? Cool Wink

Tudi mene je najprej zmotilo to, da je mnogo neprevedenih stvari tukaj! Sem eden od tistih, ki ne obvlada angleškega jezika, ker se ga pač nisem nikoli učil. Zato sem še zdaj malo izgubljen tukaj in verjetno še nekaj časa bom. Razlog pa ni samo ta, da sem se oglasil. Nadvse spoštujem svoj knjižni jezik in vse predobro se zavedam, kaj se z njim sedaj dogaja v zadnjem času. Dovolj je, da človek malo bere, kaj pišejo ljudje po internetnih klepetalnicah pa te vse mine! Zato sem odločno proti temu, da se prevajajo v slovenščino le najnujnejša navodila, vse ostalo pa je napisano skoraj praviloma v angleščini. To so milo rečeno stranska vrata za potujčevanje našega naroda, in če se človek malo sprehodi po naših cestah, hitro ugotovi, da tudi zelo uspešno delujejo! Vem, da to ni edini razlog za to, je pa eden od mnogih! Če ste se odločili, da boste tu prispevali svoj delež tudi za spoštovanje do materinščine in ne samo do umetnosti, potem to tudi delajte tako, da boste dosegli svoj namen. Ne delate samo zase - delate tudi za rodove, ki sledijo!

Brez zamere!
Nazaj na vrh Go down
Vasja Belšak - Tihi Don

Vasja Belšak - Tihi Don


Male
Število prispevkov : 811
Starost : 77
Kraj : Križevci na Goričkem
Datum registracije : 05/05/2011

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyČet 5 Maj 2011 - 22:50

Nuška Golobič je napisal/a:
ja, kr v koš Pokam od smeha

He, he, to ravno ne - predlagam poseben predal za jezike ki v nobenem pogledu ne morejo doseči našega prelepega jezika!! o hudo
Nazaj na vrh Go down
Aljaž Čuden

Aljaž Čuden


Male
Število prispevkov : 402
Starost : 42
Kraj : Celje
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyČet 12 Maj 2011 - 17:09

Vasja Belšak - Tihi Don je napisal/a:
Anja Bohinec je napisal/a:
Jaz bi vprašala le, če se da povečat kapaciteto mailboxa za ZSje pa... če se da vse prevesti v slovenščino ali je taka predloga že in se to ne da? Aljaži? Cool Wink

Tudi mene je najprej zmotilo to, da je mnogo neprevedenih stvari tukaj! Sem eden od tistih, ki ne obvlada angleškega jezika, ker se ga pač nisem nikoli učil. Zato sem še zdaj malo izgubljen tukaj in verjetno še nekaj časa bom. Razlog pa ni samo ta, da sem se oglasil. Nadvse spoštujem svoj knjižni jezik in vse predobro se zavedam, kaj se z njim sedaj dogaja v zadnjem času. Dovolj je, da človek malo bere, kaj pišejo ljudje po internetnih klepetalnicah pa te vse mine! Zato sem odločno proti temu, da se prevajajo v slovenščino le najnujnejša navodila, vse ostalo pa je napisano skoraj praviloma v angleščini. To so milo rečeno stranska vrata za potujčevanje našega naroda, in če se človek malo sprehodi po naših cestah, hitro ugotovi, da tudi zelo uspešno delujejo! Vem, da to ni edini razlog za to, je pa eden od mnogih! Če ste se odločili, da boste tu prispevali svoj delež tudi za spoštovanje do materinščine in ne samo do umetnosti, potem to tudi delajte tako, da boste dosegli svoj namen. Ne delate samo zase - delate tudi za rodove, ki sledijo!

Brez zamere!

Kapacitete se ne da povečati, sem že poskusil. Kar se tiče jezika, sem naredil, kar se narediti da, ostalo je zaklenjeno tudi meni...
Bo pa v kratkem nastala nova spletna stran za literarni val, ki pa bo povsem v slovenščini in bo poklon maternem jeziku...
Nazaj na vrh Go down
https://literarni-val.slovenianforum.com
Svit Valovnik

Svit Valovnik


Male
Število prispevkov : 470
Starost : 76
Kraj : Vrata 144,5253 Čepovan
Datum registracije : 11/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 5 Dec 2011 - 17:12

Aljaž Čuden je napisal/a:
Nekaj smeškov sem sedaj dal, če želite še kakšnega, mi ga prilepite v komentar pa bo romal gor, hehe...

Hm, se opravičujem Aljaž,
ni mi uspelo ROJSTVO MLADEGA SONCA vpeti na ustrezno mesto, če ga lahko ti prestaviš kamor je treba,
zdajle enostavno ne najdem načina...
Nazaj na vrh Go down
http://www.valovnica.info
Mateja Kožar




Female
Število prispevkov : 930
Starost : 54
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 10/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 5 Dec 2011 - 17:28

Urejeno sunny
Nazaj na vrh Go down
Jure Drljepan

Jure Drljepan


Male
Število prispevkov : 142
Starost : 70
Kraj : Domzale
Datum registracije : 29/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptySob 10 Dec 2011 - 22:30

Ne vem če je tukaj pravo mesto ali vem da bodo brali tisti, ki lahko popravijo napako. Torej:

Moja pesem USAMLJENOST je uvrščena v zbirko člana
Tomija Kočice. Mislim, da ne bo problem to popraviti.

Lp

Jure
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptySob 10 Dec 2011 - 22:44

Urejeno. Hvala za opozorilo Jure.

Pozdrav
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyNed 11 Dec 2011 - 0:04

Nazaj na vrh Go down
Bojana Mihalič




Female
Število prispevkov : 113
Starost : 55
Kraj : Lendava
Datum registracije : 04/06/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 12 Dec 2011 - 1:37

Odločila sem se, da to stran zapustim. Moti me, da se cenijo le priznani, uveljavljeni pesniki, posveča se jim posebna pozornost, ostali pa smo " nevidni "
Želim vam vse dobro, ker pa je to moj zadnji obisk, vam želim Srečno, uspehov polno Novo leto 2012. flower flower
Nazaj na vrh Go down
Katarina Piko

Katarina Piko


Female
Število prispevkov : 216
Starost : 37
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 26/04/2011

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 12 Dec 2011 - 10:24

Dobro jutro, dober dan Smile

Imam samo eno majhno prošnjo za Nuško sunny med zbiranjem najlepših misli Vala, sem našla tud svojo misel in vau sem bla vesela flower
le do ene male napake je prišlo pri naslovu pesmi Le še takrat - tu je pravi naslov V najinem narisanem svetu...
Prosim, če se lahko to popravi...najlepša hvala Smile

Drugače pa vse pohvale tebi in maticu, ki res čudovito povežeta vse te misli! bravo!!! poklon Objem2

lep pozdrav s koroške!

Nazaj na vrh Go down
Mateja Kožar




Female
Število prispevkov : 930
Starost : 54
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 10/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 12 Dec 2011 - 13:59

Bojana, škoda, da si se tako odločila, čeprav ne vem , kdo je znan , priznan, res pa je da je tudi že nekaj uveljavlejnih poetov,pred katerimi imamo vsi en malo rešpekta.

Res je, da se nikogar ne cuka za rokav in posebej opozarja na nove stvari, dogajanja...odzivov je toliko,kolikor vsak želi sam sunny

Vsi pridemo v obdobja, ko bi s kakšno stvarjo prenehali, pa je škoda, morda se v takšnem obdobju naredi največ?

Res ne vem, kaj imaš v mislih z..upoštevati? Prebere se vse..se vidi, po števcu..odzive pa tudi spišemo sami s sporočilnostjo pesmi.

vsi smo nevidni, če si tako želimo, s svojo sporočilnostjo pa lahko še kako zakričimo, da se nas sliši, hote ali nehote, povsod Angel

Ne odhajaj, premisli..ostani..in postani še bolj vidna, prevsem pa nikoli ne nehaj pisati Objem3
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 12 Dec 2011 - 14:12

Katarina Potočnik je napisal/a:
Dobro jutro, dober dan Smile

Imam samo eno majhno prošnjo za Nuško sunny med zbiranjem najlepših misli Vala, sem našla tud svojo misel in vau sem bla vesela flower
le do ene male napake je prišlo pri naslovu pesmi Le še takrat - tu je pravi naslov V najinem narisanem svetu...
Prosim, če se lahko to popravi...najlepša hvala Smile

Drugače pa vse pohvale tebi in maticu, ki res čudovito povežeta vse te misli! bravo!!! poklon Objem2

lep pozdrav s koroške!

Hej, Katarina hvala za opozorilo, sem že popravila. Misli shranjujem na svojem računalniku, tudi tiste ki so bile tu objavljene in moram priznati, da se mi že malo blede, upam, da ne bo preveč napak:o) Jih je že okrog sto in vsakčas bodo odšle v roke k oblikovalki knjige. Mislim, da bo nastala lepa knjigica, preplet mnogih avtorjev in paleta odtenkov, tudi tvojih. Hvala za zaupanje, tebi in vsem ostalim, ki ste se prijavili. Ko bo knjigica oblikovana, jo pred tiskom pošljem v predogled vsem vam avtorjem. Lep dan
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Robert Kostadinoski

Robert Kostadinoski


Male
Število prispevkov : 227
Starost : 48
Kraj : boguizanogu
Datum registracije : 10/11/2011

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyTor 13 Dec 2011 - 15:25

Zanima kam lahko pridem po teh šest al' sedem Ipadov, ki sem jih zadel?
Z veseljem tudi kakega poklonim, a se mi zdi, da jih imate tudi ostali Valovci že kar nekaj obljubljenih...

Nazaj na vrh Go down
Mateja Kožar




Female
Število prispevkov : 930
Starost : 54
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 10/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyTor 13 Dec 2011 - 16:15

lahko jih podariš v dobrodelne namene jocolor
Nazaj na vrh Go down
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyTor 13 Dec 2011 - 16:39

Neuporabni so, ker so virtualni Smile
Res potrebuješ virtualen ipod? ... Kar naprej je pokvarjen lol!
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Dec 2011 - 10:31

Fantje, kako je z izgledom našega foruma sedaj, vidim da animacija na vrhu ne dela, da je še vedno razširjen, ali se ne da urediti nič? Če ne, je nabolje, da nekdo vrne nazaj prejšno sliko (tisto, ki jo uporabljamo na fb) in da spremenimo barve na prejšnje. Javite kako in kaj
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Miroslav Tičar

Miroslav Tičar


Male
Število prispevkov : 703
Starost : 64
Kraj : Veliko Mraševo
Datum registracije : 07/04/2010

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Dec 2011 - 10:34

Nuška Golobič je napisal/a:
Fantje, kako je z izgledom našega foruma sedaj, vidim da animacija na vrhu ne dela, da je še vedno razširjen, ali se ne da urediti nič? Če ne, je nabolje, da nekdo vrne nazaj prejšno sliko (tisto, ki jo uporabljamo na fb) in da spremenimo barve na prejšnje. Javite kako in kaj

Mogoče bi sliko vrnili, ker če bi hotel animacijo gor dati, bi potreboval original. Medtem ko so barve v redu, malce poživijo, prej so bile precej turobne. To je moj predlog.
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Dec 2011 - 10:42

Sej original sem ti poslala, s priponko ki jo val ne podpira in v gifu. Če ne gre bo po starem zaenkrat najboljše, prosim če zamenjaš sliko, jaz pa bom prilagodila barve, pa bomo kasneje čarali. Lp
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 EmptyPon 26 Dec 2011 - 10:47

Matic Udrih je napisal/a:
Neuporabni so, ker so virtualni Smile
Res potrebuješ virtualen ipod? ... Kar naprej je pokvarjen lol!

Matic kako je z mislimi 40tih v spotu? Misli sem ti poslala, upoštevati je treba drug mejl, ti bo uspelo v tem tednu, potrebuješ pomoč?
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Sponsored content





PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDLOGI IN MNENJA   PREDLOGI IN MNENJA - Page 12 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
PREDLOGI IN MNENJA
Nazaj na vrh 
Stran 12 od 13Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Predstavitve članov Literarnega Vala :: Mnenja in predlogi o forumu, forumska pomoč...-
Pojdi na: