Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Povabilo na kavo
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby marko vitas Sob 4 Maj 2024 - 9:59

» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» MOSAIC HEART
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 Najin klepet je lahko tudi orgazmičen

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:15

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen 37873_1497348321316_1462370773_1247830_8008711_n




Nekoč so nam baje obrnili svet iz zelenega na sivo. Nihče tega ni predvidel, samo zgodilo se je. Virtualni klepet mi je postal orgazmičen, besede neke tipkovnice so postale ljubezen mojega življenja in s klikom na off lahko grizljam iluzije še pozno v noč.
Danes sem se zbudila iz morastih sanj. Hodila sva namreč po travniku, bosih nog in nasmejana. Ti si me držal za roko, bila sva tako pristna, jaz pa nisem znala zbežati , ko si vzel moj obraz med dlani in me želel poljubiti … Zdrsneva. Predvidevam, da izginjava s svetlobno hitrostjo v neko čudno sfero, kjer me režejo tvoje prve gube, medtem ko v rokah držim jokajočega otroka, po tleh se plazi drugi, na vrhu okna kamor plezaš, pa je z rdečo napisano Kariera. Potem utrujena padam, padam v mehko belino in skozi priprte veke še ujamem, kako se mi spanje beleži v tvoj notes, ki diha za strastjo. Nekdo začne razbijati po vratih in ne neha in ne neha, kot bi ne vedel, da sem že zdavnaj izgubila ključ do tiste hrapave želje, ki sem si jo nekoč pljusknila v obraz.
Šele pisk novega sms-ja me zbudi v nov dan in odžene pretežke misli. Predaleč sva za objem, imava pa ljubezen, ki nikoli ne mine … Vedno tvoj.


Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Robert Tudjina

Robert Tudjina


Male
Število prispevkov : 155
Starost : 58
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 22/07/2010

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:23

uf... kdor zna, zna
Nazaj na vrh Go down
http://www.turoby.eu
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:27

Znaš, znaš Robert ... jz pa sm hotla samo mal kontrirat tvoji sliki Objema.
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Robert Tudjina

Robert Tudjina


Male
Število prispevkov : 155
Starost : 58
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 22/07/2010

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:30

misliš da vem, kje je in katera je? Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.turoby.eu
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:33

Robert Tudjina je napisal/a:
misliš da vem, kje je in katera je? Smile

Jao dal si nam jo v delavnico, da pišemo nanjo in dobila sem idejo, da kontriram objemu. Štekaš zdaj? Eno rubriko nižje jo maš Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Icon_bounce Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Icon_bounce Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Icon_bounce
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Robert Tudjina

Robert Tudjina


Male
Število prispevkov : 155
Starost : 58
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 22/07/2010

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:36

zdej štekam:) tej fotki si ti dala naslov objem:) k original naslov fotke je "pod njim"
Nazaj na vrh Go down
http://www.turoby.eu
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:38

ahahaha, a res??? Najin klepet je lahko tudi orgazmičen 823753

No, nema veze, ne enga ne druzga ni v moji zgodbi, tako da vsem kontriram
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Robert Tudjina

Robert Tudjina


Male
Število prispevkov : 155
Starost : 58
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 22/07/2010

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyPet 30 Jul 2010 - 22:44

pod njim... on je bil.. košat bor... je še... videl letos:)
Nazaj na vrh Go down
http://www.turoby.eu
tea oršanič




Female
Število prispevkov : 459
Starost : 62
Kraj : Brežice
Datum registracije : 10/05/2010

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptySre 4 Avg 2010 - 23:09

pod njim? pod košatim borom..

morda tako? ta mi je prišla na misel ob tej zelo všečni fotografiji..

..
pot tja in nazaj

tema je lepa
tema od mraka
noč si z zoro
noro pomaga
roža si išče
tiha zavetja
trava počiva
polna je petja

kje bo pomlad
gnezdo pustila
katero poletje
bo srh spreletel
ob morju že bori
prižigajo sonce
murva se stara
postaja pepel

kje so grobovi
tesnih objemov
kje so poganjki
ki gredo v tri dni
še bodo ladje
po travnikih plule
na valih medenja
mrak zažari
Nazaj na vrh Go down
Svit Valovnik

Svit Valovnik


Male
Število prispevkov : 470
Starost : 76
Kraj : Vrata 144,5253 Čepovan
Datum registracije : 11/04/2008

Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen EmptyČet 5 Avg 2010 - 11:05

Pestuješ, objemaš navdihujočega Otroka, vidik, ki raste s teboj. Ustvarjalnost te presvetljuje, te od rutine za preživetje dviga nad gravitacijo nujnih opravil.
Nazaj na vrh Go down
http://www.valovnica.info
Sponsored content





Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najin klepet je lahko tudi orgazmičen   Najin klepet je lahko tudi orgazmičen Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Najin klepet je lahko tudi orgazmičen
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Najin... moja si
» Najin ocean
» Spomin na najin poletni dan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Avtorske literarne umetnije :: Avtorske Zgodbe - PROZA :: Zbirka proznih del različnih avtorjev-
Pojdi na: