Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Povabilo na kavo
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby marko vitas Sob 4 Maj 2024 - 9:59

» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» MOSAIC HEART
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Dean, nekoč moja bodoča večnost Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 Dean, nekoč moja bodoča večnost

Go down 
AvtorSporočilo
Samma Melita

Samma Melita


Female
Število prispevkov : 91
Starost : 46
Kraj : Upper Carniola
Datum registracije : 14/03/2012

Dean, nekoč moja bodoča večnost Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dean, nekoč moja bodoča večnost   Dean, nekoč moja bodoča večnost EmptySob 1 Jan 2022 - 13:55

V razbeljeni bolečini pogleda, kjer oči ne zmorejo obdržati jedkih solza, počasi mrjem. Jez popušča, razlivajo se, načenjajo kožo in kazijo lica, trenutke, smisel, da živim. Ležem na mrliško hladne pare, pogrebcev pa ni.

Ljubezen – tista, ki se zgodi samo enkrat v vsej večnosti. Tista, od vekomaj, na veke vekov. Ki jo je v Knjigi prerokov zapisal Najvišji.
Med naju si pripeljal njo. Nezvestobo, izdajo popolnega, uničenje nebeškega, pripeljal si demona pogube. Laži, prevare, pretkani konflikti, zapuščanje, rušenje. Priznam, zrušil si me. Uničujoč rušilni potres. Ničesar ni ostalo. Kar pa je, odnašajo poplave joka, ker ne zmorem prenehati životariti.
Spomini, zapisane resnice so ostale med nama, shranjene v natipkanih poljubih pripadnosti.

Dean. Ljubila sem te iskreno, z vsemi porami svojih poti. Bil si svoboda, ker sem privrela v ljubezen iz čistega studenca pripadnosti. Čakala sem te, neomadeževana, predana. Vse zakladnice sem ti odprla, da bi v njih plemenitila najino Enost. S teboj je življenje dobilo smisel. Vera, upanje, ljubezen, to troje, je našlo tuzemno bivanje. Ljubezen sva si poklonila in ne izsilila. V njej sva rastla in z nama so rastle najine kosmate živalice ljubezni. Dotiki, ko sva se vsak dan iskala, so risali poti, da sva zmožna vse zdržati. Izbirala sva srečo, kljub žalostni preteklosti. Bil si odsev svetovnega seksapila, ki sem ga premalokrat použila. Jutra in sprehodi ob sončnih vzhodih s Titovimi zaspanimi očmi, so narekovali prevečkrat nekuhane kave in umirjenost, ki jo prinaša najmočnejša vez dolgotrajnosti. V črnogorskem morju si bil Eros. Ugrabil si srca meni najdragocenejših ljudi. Nisi zdržal, da bi smela postati del tvojega sveta. Pretkano si lagal in skrival svoj pravi jaz. Kot kerub na vratih nepovratka si stal in čuval skrivnosti svoje nečedne preteklosti. Nikoli me nisi želel ob sebi, čeprav si lagal, ko sem te okopala v matičnem mlečku usojene ljubezni, nacejene iz živega nedrja popolnega.

K njej si zbežal in ponižal mene – naenkrat sem postala prestara zate, dasiravno ti gretje postelje celo GILF-am ne predstavlja nobene ovire (, le da je zadosti materije, s katero te zasujejo).
Ona ni privrela iz izvira čistosti. Bila je umazan trik, zahrbtnost, bila je močvirje laži. K njej si pobegnil pod noč, ko si lagal, da moraš delati. Z njo si v najinem domovanju delil skrivnosti, za katere nisi upal lastnim napakam pogledati v oči. K njej si se šel poveličat v seksu dominacije in ne nežnosti. Njej si lagal, ko si kopiral najine pogovore, čeprav nima nobene kvalitete prave muze. Nato si me izbrisal in pustil zanjo svoje prečudovito, veliko telo, ki me je nekdaj grelo. Nisi mi več skuhal kave. Nisi več prihajal domov. Nisi se prebujal ob meni. Namesto mene, si na vibru z dopisno ljubeznijo zasipal njo. Ona je samo še en tvoj pobeg, ko ostajaš poceni brezzobi žigolo. Ona je samo še ena zgodba, kjer si dokazal, da ti nikoli ni uspelo ljubiti. Ona je samo substanca, samo šus za narkomana, da prebrodiš dan. In tudi ona bo nekoč zamenjana. Na Kupidu, na Ona on-u, so odprta vrata, drugje še okna in tla. Ona je bila razlog, da si uničil najin sanjani dopust in z umetnim konfliktom ukradel slovo. Skupaj s prihranki, ki si jih počasi tlačil v žepe razparanih nizkotnosti. Ona… Nikoli ne bo jaz. In ko bo zaljubljenost minila, ko boš spoznal, da si zanjo samo igra in tretje kolo, naj ti ne bo hudo. Prelep in prepameten si, da v tvojem naročju ne bi ždele že naslednje tri. Spomni pa se le – ustvarjena sva eden za drugega. Razbila sva se na drobne koščke zelene steklovine.
Ko boš nekoč zrl iz bolečine, prav takšne, ki si mi jo prizadel, takrat bodo privrele krute resnice in krvoločno zahtevale poravnavo. Nad nama je Bog, ki te bo strožje sodil, ker si zlorabil njegovo ime. Sodnik, ki bo poplačal dobro in uničil vse kar ni pravično.
Danes pa… Novega leta dan… že 14 dni ne spim v spalnici-preveč te pogrešam. Že 14 dni ne spim. Potrebujem uspavalne tablete. 14 dni fizično propadam, samo upam, hrepenim, da te zagledam. Da prideš. Da me počakaš, ko se vrnem domov. Da me pokličeš. Z mehkim srcem. Da mi nakloniš dan ali dva. S tistim, kar si. Milosti molijo prijatelji zate. Milosti, da se spraviva, čeprav ne vem, kam vodijo poti tega dne. Uničena sem. Ne znam živeti v razboleti praznini brez tvoje biti. Strah me je, ko zvečer ležem na kavč in poplavljena od solza, ne upam zaspati. Želim si, da se ne bi več zbudila. Želim si, da te v resnici ne bi nikoli zares izgubila. Želim si poljubiti belega psa, želim izstopiti iz tega sveta.
Nazaj na vrh Go down
 
Dean, nekoč moja bodoča večnost
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Avtorske literarne umetnije :: Avtorske Zgodbe - PROZA :: NOVA PROZNA DELA VSEH ČLANOV PORTALA-
Pojdi na: