Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Klepetalnica članov - Page 19 Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 Klepetalnica članov

Go down 
+22
Mojca Žugman
Nataša Novak - Nash
Živa Mejak
peterzlodej
Matic Udrih
Maja Kožar
Frenk Tominec
Miroslav Tičar
Aren Vidovski
Mateja Kožar
Alenka Nova
Svit Valovnik
Mari
Matjaž M.
Gregor Grešak
Sabina Vode
Mirjana Gabrovec
Aljaž Čuden
Lucija P
Nuška Golobič
Anja Bohinec
Mark Ardent
26 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next
AvtorSporočilo
Miroslav Tičar

Miroslav Tičar


Male
Število prispevkov : 703
Starost : 64
Kraj : Veliko Mraševo
Datum registracije : 07/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 7 Maj 2010 - 22:35

Nuška Golobič je napisal/a:
Ojla sončki;)

Jz sem pa mende zbolela:( čist boga, sem spala [You must be registered and logged in to see this image.]

Alenka končno iz toplic [You must be registered and logged in to see this image.]

Žiga ma svoj večer, ker ga zamujam bomo mi enega zanj organizirali. Sabina in Anja upam, da sta ga objeli še zame [You must be registered and logged in to see this image.]

Drugač pa vsem [You must be registered and logged in to see this image.] valovalčkom
Tudi sam se pridružujem pozdravu in lep večer želim vsem skupaj. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 7 Maj 2010 - 23:07

[You must be registered and logged in to see this image.] Alenka iz toplic.... polno zasedena sem, Tjaša mi vsakodnevo športanje obljublja...pa delavnice pa vse takle.... pol pa še masaže pa še kej:)Smile---sej ne vem, kako bom še kaj lahko tukaj... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 7 Maj 2010 - 23:11

Alenka Nova je napisal/a:
[You must be registered and logged in to see this image.] Alenka iz toplic.... polno zasedena sem, Tjaša mi vsakodnevo športanje obljublja...pa delavnice pa vse takle.... pol pa še masaže pa še kej:)[You must be registered and logged in to see this image.]---sej ne vem, kako bom še kaj lahko tukaj... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nas boš pa sabo odnesla na prenosniku [You must be registered and logged in to see this image.] Alenka tolpična lepo da si nazaj. Manjkala si nam [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Miroslav Tičar

Miroslav Tičar


Male
Število prispevkov : 703
Starost : 64
Kraj : Veliko Mraševo
Datum registracije : 07/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 7 Maj 2010 - 23:11

Alenka Nova je napisal/a:
[You must be registered and logged in to see this image.] Alenka iz toplic.... polno zasedena sem, Tjaša mi vsakodnevo športanje obljublja...pa delavnice pa vse takle.... pol pa še masaže pa še kej:)Smile---sej ne vem, kako bom še kaj lahko tukaj... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sonček večerni, vidim da hudo trpiš. Samo ne reci, da še tebe pomladna zaljubljenost daje, pa bo mera polna. Very Happy
Ti samo uživaj pa kaj se vseeno oglasi tu gori. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 7 Maj 2010 - 23:15

Miroslav Tičar je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
[You must be registered and logged in to see this image.] Alenka iz toplic.... polno zasedena sem, Tjaša mi vsakodnevo športanje obljublja...pa delavnice pa vse takle.... pol pa še masaže pa še kej:)Smile---sej ne vem, kako bom še kaj lahko tukaj... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sonček večerni, vidim da hudo trpiš. Samo ne reci, da še tebe pomladna zaljubljenost daje, pa bo mera polna. Very Happy
Ti samo uživaj pa kaj se vseeno oglasi tu gori. [You must be registered and logged in to see this image.]
Miro, že zarad tebe bom prišla sem gor.... kdo pa mi še reče sonček večerni [You must be registered and logged in to see this image.] .... Pomladna zaljubljenost pa [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 7 Maj 2010 - 23:18

Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
[You must be registered and logged in to see this image.] Alenka iz toplic.... polno zasedena sem, Tjaša mi vsakodnevo športanje obljublja...pa delavnice pa vse takle.... pol pa še masaže pa še kej:)[You must be registered and logged in to see this image.]---sej ne vem, kako bom še kaj lahko tukaj... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nas boš pa sabo odnesla na prenosniku [You must be registered and logged in to see this image.] Alenka tolpična lepo da si nazaj. Manjkala si nam [You must be registered and logged in to see this image.]

Alenka tolpična - to pomeni, da sem se pridružila toplični tolpi [You must be registered and logged in to see this image.] . Nazaj sem, naprej bom, jutri še v delavnico pokukam.... pol pa spet v hrib... Smile. Prenosnik bom pa malo redkeje in za manj časa prižigala... al pa tud ne, kajtigavem:)
Nazaj na vrh Go down
Anja Bohinec

Anja Bohinec


Female
Število prispevkov : 324
Starost : 39
Kraj : Prelepa Gorenjska :)
Datum registracije : 06/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 9 Maj 2010 - 11:31

Matic Udrih je napisal/a:
perc40 je napisal/a:
Matic Udrih je napisal/a:
Dober večer želim vsem !!! :p

Čudno vprašanje imam in priznam, da mi ga je nerodno napisati sem gor,
vendar se trudim najti naslov že polovico dneva, vendar do zdaj
neuspešno... :p

Ve kdo mogoče naslov melodije, ki je v začetku tega videa?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala za odgovore ( )


PRVI TRIJE TONI SO OD BREZ BESED ... ALI PA ERES TU ... ciao

Hvala, prvi toni so res enaki.. Kje bi pa lahko našel original? Imate kakšen predlog mogoče?

Evo, Bertica bo odgovorila Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nadvse lepa pesem ♥
Nazaj na vrh Go down
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 9 Maj 2010 - 11:43

Anja Bohinec je napisal/a:
Matic Udrih je napisal/a:
perc40 je napisal/a:
Matic Udrih je napisal/a:
Dober večer želim vsem !!! :p

Čudno vprašanje imam in priznam, da mi ga je nerodno napisati sem gor,
vendar se trudim najti naslov že polovico dneva, vendar do zdaj
neuspešno... :p

Ve kdo mogoče naslov melodije, ki je v začetku tega videa?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala za odgovore ( )


PRVI TRIJE TONI SO OD BREZ BESED ... ALI PA ERES TU ... ciao

Hvala, prvi toni so res enaki.. Kje bi pa lahko našel original? Imate kakšen predlog mogoče?

Evo, Bertica bo odgovorila Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nadvse lepa pesem ♥

Najlepša hvala Bertica [You must be registered and logged in to see this image.]

Presenetilo me je, ker je pesem slovenska Smile
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 14 Maj 2010 - 9:44

Matic Udrih je napisal/a:
Nekaj čudovitega zame sem našel tu gor :p

Klepetulja bi lahko bil moj vzdevek [You must be registered and logged in to see this image.]
Pozdravljeni [You must be registered and logged in to see this image.]
Nuška,.. Zdaj sem pa tudi jaz postal lačen... Nekdo mi je prišepnil, da odlično pripraviš jedi na žaru [You must be registered and logged in to see this image.]

Matic, kako je šlo na izpitu? Smo držali pesti [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 14 Maj 2010 - 10:05

Nuška Golobič je napisal/a:
Matic Udrih je napisal/a:
Nekaj čudovitega zame sem našel tu gor :p

Klepetulja bi lahko bil moj vzdevek [You must be registered and logged in to see this image.]
Pozdravljeni [You must be registered and logged in to see this image.]
Nuška,.. Zdaj sem pa tudi jaz postal lačen... Nekdo mi je prišepnil, da odlično pripraviš jedi na žaru [You must be registered and logged in to see this image.]

Matic, kako je šlo na izpitu? Smo držali pesti [You must be registered and logged in to see this image.]

Hvala ( ) [You must be registered and logged in to see this image.]
Šlo je odlično... Zdaj izpopolnjujem pogoje za opravljanje mature.

Pogrešam valovanje,...
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 14 Maj 2010 - 10:11

Matic Udrih je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Matic Udrih je napisal/a:
Nekaj čudovitega zame sem našel tu gor :p

Klepetulja bi lahko bil moj vzdevek [You must be registered and logged in to see this image.]
Pozdravljeni [You must be registered and logged in to see this image.]
Nuška,.. Zdaj sem pa tudi jaz postal lačen... Nekdo mi je prišepnil, da odlično pripraviš jedi na žaru [You must be registered and logged in to see this image.]

Matic, kako je šlo na izpitu? Smo držali pesti [You must be registered and logged in to see this image.]

Hvala ( ) [You must be registered and logged in to see this image.]
Šlo je odlično... Zdaj izpopolnjujem pogoje za opravljanje mature.

Pogrešam valovanje,...

Čestitam Matic [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPet 14 Maj 2010 - 21:54

Alenka Nova je napisal/a:
[You must be registered and logged in to see this image.] Alenka iz toplic.... polno zasedena sem, Tjaša mi vsakodnevo športanje obljublja...pa delavnice pa vse takle.... pol pa še masaže pa še kej:)[You must be registered and logged in to see this image.]---sej ne vem, kako bom še kaj lahko tukaj... [You must be registered and logged in to see this image.]

Matr, ti si pa resno zapela za tote aktivnosti valovska dirkačica [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 21:00

Miro ma pa novo slikco,
Miro novo slikco ma ...
ga slikala je Herta,
se na slikanje spozna [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Miroslav Tičar

Miroslav Tičar


Male
Število prispevkov : 703
Starost : 64
Kraj : Veliko Mraševo
Datum registracije : 07/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 21:18

Nuška Golobič je napisal/a:
Miro ma pa novo slikco,
Miro novo slikco ma ...
ga slikala je Herta,
se na slikanje spozna [You must be registered and logged in to see this image.]

To je zato, ker si bila zraven, pa sem tako resno zamišljen. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 21:23

ahahahahah, ja hvala [You must be registered and logged in to see this image.]


Jože ma tud novo slikco [You must be registered and logged in to see this image.] Jože juhu

Danes je dan menjav [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:02

Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:04

Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Najboljšejša sva - kaj hočeš boljšega kot naju [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:06

Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Najboljšejša sva - kaj hočeš boljšega kot naju [You must be registered and logged in to see this image.]

Najboljše masaže delaš [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:08

Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Najboljšejša sva - kaj hočeš boljšega kot naju [You must be registered and logged in to see this image.]

Najboljše masaže delaš [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sej, masiram, pol pa nimam časa tle bit Smile
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:10

Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Najboljšejša sva - kaj hočeš boljšega kot naju [You must be registered and logged in to see this image.]

Najboljše masaže delaš [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sej, masiram, pol pa nimam časa tle bit [You must be registered and logged in to see this image.]

A si kej utrujena ko si me tolk pregnetla? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:12

Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Najboljšejša sva - kaj hočeš boljšega kot naju [You must be registered and logged in to see this image.]

Najboljše masaže delaš [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sej, masiram, pol pa nimam časa tle bit [You must be registered and logged in to see this image.]

A si kej utrujena ko si me tolk pregnetla? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisem, sem za tabo še enega, sem pravkar prišla domov.... [You must be registered and logged in to see this image.] ...sem zeeeloo trpežna Smile
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyNed 16 Maj 2010 - 22:15

Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka Nova je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Alenka in Jože vidva sta odličen par moderatorjev [You must be registered and logged in to see this image.]
Najboljšejša sva - kaj hočeš boljšega kot naju [You must be registered and logged in to see this image.]

Najboljše masaže delaš [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sej, masiram, pol pa nimam časa tle bit [You must be registered and logged in to see this image.]

A si kej utrujena ko si me tolk pregnetla? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisem, sem za tabo še enega, sem pravkar prišla domov.... [You must be registered and logged in to see this image.] ...sem zeeeloo trpežna [You must be registered and logged in to see this image.]

Trpežna [You must be registered and logged in to see this image.] Jao zdaj sm vama z Jožetom še Mojco dala, da vidim če vam bo šlo v troje lažje [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPon 17 Maj 2010 - 23:17

Lepo spančkajte Valovčki in naj bo jutri sonček [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyPon 17 Maj 2010 - 23:53

Nuška Golobič je napisal/a:
Lepo spančkajte Valovčki in naj bo jutri sonček [You must be registered and logged in to see this image.]

Jutri bo sonček [You must be registered and logged in to see this image.]

Vabljena v Maribor na lampiončke. Pekli bomo čevapčiče :p

Pridruži se [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 EmptyTor 18 Maj 2010 - 9:58

Matic Udrih je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Lepo spančkajte Valovčki in naj bo jutri sonček [You must be registered and logged in to see this image.]

Jutri bo sonček [You must be registered and logged in to see this image.]

Vabljena v Maribor na lampiončke. Pekli bomo čevapčiče :p

Pridruži se [You must be registered and logged in to see this image.]

hahah, ti pa si faca;) Hvala za povabilo, sam če bo sonček bo sadila rožce [You must be registered and logged in to see this image.]

Miro, tisto naslovnico, bi zdaj shranil, ker imam tekst, pa mi daj link potem. hVALA
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Sponsored content





Klepetalnica članov - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica članov   Klepetalnica članov - Page 19 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Klepetalnica članov
Nazaj na vrh 
Stran 19 od 35Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Klepetalnica članov Literarnega Vala-
Pojdi na: