Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Povabilo na kavo
Naravni talent Emptyby marko vitas Sob 4 Maj 2024 - 9:59

» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Naravni talent Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
Naravni talent Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
Naravni talent Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Naravni talent Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Naravni talent Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Naravni talent Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Naravni talent Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Naravni talent Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Naravni talent Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Naravni talent Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Naravni talent Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» MOSAIC HEART
Naravni talent Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Naravni talent Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Naravni talent Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Naravni talent Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Naravni talent Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Naravni talent Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Naravni talent Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 Naravni talent

Go down 
AvtorSporočilo
Robert Kostadinoski

Robert Kostadinoski


Male
Število prispevkov : 227
Starost : 48
Kraj : boguizanogu
Datum registracije : 10/11/2011

Naravni talent Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naravni talent   Naravni talent EmptyPon 2 Apr 2012 - 17:14

Takole kadar se znajdem kje na ulici ali pa na kakšni prireditvi ali pa lokalu mi prej ali slej pade v oko kakšna reeees huda mašina.
Huda mašina je dekle, ženska, ki se še kako dobro zaveda svoje privlačnosti in zna te svoje atribute tudi pokazati. V tesni majčki iz katere joške kar kipijo, kratkih hlačkah, skozi katere se vidi napeta čvrsta ritka pri dekletih in fajn krepka rit pri ženskah- ki jih naravnost obožujem.
Ženske s krepkimi ritmi namreč. Love dat ass!
Ponavadi je v njihovi družbi še kakšna ravno tako bohotna babnca. Fletna, gajstna.Tam sedita se pogovarjata o bog ve čem, srkata neko pizdarijo po slamci, da se ti še bolj trga in sta. Samo sta.
Hudi, fukabilni, privlačni, nedostopni.
Zato se jim moški niti približati ne upamo. kaj češ sploh hoditi tja? Rezultat je znan. To porivajo privatniki, sinovi po poklicu, s ključi od prestižnih avtomobilov, rayban sončnimi špegli in jurja žepnine ter z lastnim stanovanjem v središču Ljubljane, ki ga daje v najem.
Pa vseeno. Ko jebe njih.
Te mašine mi ne dajo miru. Čemu se oblečejo tako izzivalno? Pa ne da bi me motilo- nikakor ne. Ampak, a so tako zelo sproščene glede svojega videza in so se že sprejele, da jih tipi požiram(j)o z očmi in se nam v glavi vrtijo scenariji, kako bi ji ga vtaknil med tiste kipeče joške, da ma njena muca okus po marelicah in da pri fafanju še tisto kapljico močefita, ki ji ostane na robu polnih ustnic z mezinčkom obriše in oblizne z jezikom in domnevamo kako blazno dobro se mora taka prasica porivati.
To so vse mojstrice. Naravno talentirane. Za karanje stvorene.
Ker, da se taka baba slabo fuka, to je pa slaba karma u pičku materinu! Ni variante!
To se menda ne dogaja!?
Vsaj kolikor jaz vem in če izpostavim res najboljšo babo, ki sem jo kdajkoli nataknil na kurac, se dobre babe tudi dobro fukajo. Ampak res dobro.
Pa tudi packe so.
Žal pa ne vem kako je s temi, ki jih vidim? Kaj bi rade?
Jim imponuje to, da jih tipi zijajo in se slinijo ter jim futrajo ego ali med vsemi temi ogledovalci potem izbere nekoga in ga ona ogovori. Ker če bi bil jaz taka baba... uuuh. ČE!
Če bi bil jaz taka huda fuckin prasička, bi potem enkrat (ko bi se mi pač zahotelo) pristopil k izbrancu, ki bi kazal, da se zna najbolje odrezat in bi mu povsem brez zavor predlagala:"Bi me pofukal? Ampak ne da mi boš špricnil čez minuto, ker pol mi još moral lizat dokler mi vsaj dvakrat ne pride. Če misliš da ti bo ratalo pojdiva, če ne - zdajle povej."
Al kako te mačkice funkcionirajo?
Majo tipa, ki jih doma raztrga pa samo dražijo in si filajo ego?
Al nimajo tipa, si filajo ego, ter potem ob misli na vse te fuka željne tipe, ki jim štangira kajla ob pogledu na njihova telesca, potem doma namakajo prste v svoje gladke pičkice in se ogledujejo v ogledalu?
To se škoda dela! To bi se morale brusit! Če se ne!
Je pa potem pomislek vsakega tipa enak. Četudi bi jo po nekem naključju dobil v šape in jo pofukal in bi se res dobro fukala- a je to potem to?
Ne- to ni to. Ker ko pomislim na tisto mašinco, ki sem jo pritiskal- dobro se je fukala, res in ujela sva se popolnoma. Povsod ga je jemala, rada in pogosto.
V parku na klopci, ob sprehajalni poti, v wcju lokala, pod grajskimi ruševinami, bla bla
Dejstvo pa je tudi- da naju je poleg fuka držalo skupaj bore malo. Namesto neke debate ali pa nekega sproščenega pogovora po jebanju ob čiku, sva se raje še enkrat pofukala. Tele dekline pa... hja, kaj pa vem najbrž da so tudi tu nekje v tem rajonu. Lepe, krasne boginje, Venere in Afrodite v tangicah, podloženih modrčkih, kratkih tako oprijetih hlačkah,pajkicah ali pa trenirkicah da vidiš kako muca gače žvače, ter tesnih prekratkih majicah ki odkrivajo tetovažo metuljčka nad ritjo, drugače pa plehke trape s katerimi niti pogovora o vremenu ne moreš izpeljati brez zapletov. Se tolažim...
Najbrž bom pa še vedno ob pogledu na katero od njih polglasno sam pri sebi vzkliknil:" Prasica, kako bi te...!!"
Najbolj od vsega me pa vzburita tisti dve luknjici, ki jih imajo nekatere zadaj nad ritnicami pri križu. Kamor se ob razbeljenem vročem fuku v pregreti prikolici steka znoj. In močefit, ko ji končaš na hrbet.
Tisto je pa gotovo ena od najbolj sexy stvari pri ženski.
A kako se tem luknjicam pravzaprav reče?
Nazaj na vrh Go down
 
Naravni talent
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Slovenija ima talent

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Avtorske literarne umetnije :: Avtorske Zgodbe - PROZA :: Robert Kostadinoski - Zbirka proznih del-
Pojdi na: