Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
In memoriam 1. ali Sarina muza Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 In memoriam 1. ali Sarina muza

Go down 
AvtorSporočilo
Samma Melita

Samma Melita


Female
Število prispevkov : 91
Starost : 46
Kraj : Upper Carniola
Datum registracije : 14/03/2012

In memoriam 1. ali Sarina muza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: In memoriam 1. ali Sarina muza   In memoriam 1. ali Sarina muza EmptyPet 16 Mar 2012 - 19:47

V neskončnih pismih le še živim.

Živela sem, nekoč, tam, tam in tudi tam drugje.
Pepelka in grdi raček, oba vzdevka sta se mi bila prilegala. Izgubljala sem se v galaktičnosti novih besed, tavala po ozvezdjih nepoznanih sreč, priživotarila sem...
Postala sem borka in prvič sem dvignila glavo. Bilo mi je enkrat dano, da sem zastrla jim pogled; postajala sem moč. In ne, želela sem svečeništvo, želela sem magičnost, želela sem najti čarovnico. Let v nebeške višine in pohoten poklon. Vsega sem imela. Ljubezni za odmet, za en cel planet.

Potem sva se spoznala. Jaz, takrat mlada Dama in ti Čarovnik, Poet. Ljubezni v Stvarstvu sva zavladala.

"Spet bova z Bogovi na ti."
"ti tako lepo spiš. Dihaš mirno in neslišno. Le ko te s svojimi dotiki ali le pogledi vznemirim, zasmrčiš. Pa ne zasmrčiš hhrrr hhrrr. Potihem zarenčiš grrrr. In jaz seveda otrpnem. Umaknem roko ali pogled. Ne za dolgo. tam med pouštrčki žari slap sonca iz tvojih las in v tej slepeči lepoti- ušesek, košček vratu Afrodite in majhen košček bradavičke, ki živi zase in mi mežika v ritmu tvojega dihanja. Lepa si. Lepa si. Spi, ljubica. Kot bronast kip bi lahko obstal in del večnosti samo gledal ta čudež. Moj čudež. Čudež, ki me ima rad."
"Vprašam se, je mar usoda podarila mi to srečo? Morda naključje? In v čem je razlika?"

Izgubila sem sij!!! Sara, kje si?! Ljubi Sara! Ti si od ran zapusti ta svet, jaz životarim, da dopolnim...Med Bogovi si, jaz sama z njimi nisem več na ti. Rada bi te slišala, rada da prideš na rob postelje sedet. Ne renčim več. Spim s psi in predečimi mačkami.
Afrodita je spustila oči.


Grdo govorim o dnevu, ko si me pustil in poginil skupaj s smislom mojega obstajanja.
Ne morem preboleti..., da si brez mene v nebesih.
Nazaj na vrh Go down
 
In memoriam 1. ali Sarina muza
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» MUZA
» Moja muza.
» Pridi moja muza

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Avtorske literarne umetnije :: Avtorske Zgodbe - PROZA :: NOVA PROZNA DELA VSEH ČLANOV PORTALA-
Pojdi na: