Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Povabilo na kavo
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby marko vitas Sob 4 Maj 2024 - 9:59

» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:39

» SVET PO TVOJI PODOBI
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Bojana Mihalič Tor 16 Apr 2024 - 0:29

» BOG JE
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» MOSAIC HEART
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51


 

 Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)

Go down 
+4
tea oršanič
Alenka Nova
Miroslav Tičar
Nuška Golobič
8 posters
AvtorSporočilo
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 20:02

[You must be registered and logged in to see this image.]



Alenka&Nuška&Anja&Sabina


Nazadnje urejal/a Nuška Golobič Ned 30 Maj 2010 - 21:21; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Miroslav Tičar

Miroslav Tičar


Male
Število prispevkov : 703
Starost : 64
Kraj : Veliko Mraševo
Datum registracije : 07/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 20:05

Štiri [You must be registered and logged in to see this image.] na kupu. Lepo vas je videti skupaj. Smile
Nazaj na vrh Go down
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 20:44

madonca, smo veeeelike Smile.... kar ni konca slike [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
tea oršanič




Female
Število prispevkov : 459
Starost : 62
Kraj : Brežice
Datum registracije : 10/05/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 20:46

hahaha Nuška.. babe smo žleht? daj malo umakni lase..
super ste!

stojim na prstih in vam maham.. matr.. me ktera vidi?
ker me že roka boli.
Nazaj na vrh Go down
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 20:48

jaz te vidm Smile, majčko mam tud tako...pa sem jo nekam zelo spravla Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateja Kožar




Female
Število prispevkov : 930
Starost : 54
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 10/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 21:06

...sem vas sanjala...Very Happy
Nazaj na vrh Go down
tea oršanič




Female
Število prispevkov : 459
Starost : 62
Kraj : Brežice
Datum registracije : 10/05/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 21:08

js sem bila pa paradajz pa sem prisluškovala..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 21:11

Ma ne znam pomanjšat, že to je čudež, da sm nas uspela shranit in sm dat [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 21:13

Nuška Golobič je napisal/a:
Ma ne znam pomanjšat, že to je čudež, da sm nas uspela shranit in sm dat [You must be registered and logged in to see this image.]
dober si zrihtala
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 21:22

Na, zdej smo pa čist mejhne [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Alenka Nova

Alenka Nova


Female
Število prispevkov : 321
Starost : 65
Kraj : Forgotten
Datum registracije : 06/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyNed 30 Maj 2010 - 21:24

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nuška Golobič je napisal/a:
Na, zdej smo pa čist mejhne [You must be registered and logged in to see this image.]

okej [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Sabina Vode

Sabina Vode


Female
Število prispevkov : 241
Starost : 46
Kraj : Skaručna
Datum registracije : 08/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 8:05

Miroslav Tičar je napisal/a:
Štiri [You must be registered and logged in to see this image.] na kupu. Lepo vas je videti skupaj. [You must be registered and logged in to see this image.]

Hej Miro Smile
Sem pa malo mislila, da prideš tudi ti Very Happy

Ker se karting ni izšel, smo šle na rally, hehehehe.. Wink tista cesta Hrastnik - Zidani Most ob Savi je ZAKON [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.ujeta.si
Miroslav Tičar

Miroslav Tičar


Male
Število prispevkov : 703
Starost : 64
Kraj : Veliko Mraševo
Datum registracije : 07/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 8:10

Sabina Vode je napisal/a:
Miroslav Tičar je napisal/a:
Štiri [You must be registered and logged in to see this image.] na kupu. Lepo vas je videti skupaj. [You must be registered and logged in to see this image.]

Hej Miro Smile
Sem pa malo mislila, da prideš tudi ti Very Happy

Ker se karting ni izšel, smo šle na rally, hehehehe.. Wink tista cesta Hrastnik - Zidani Most ob Savi je ZAKON [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem vesel, da ste uživale. Bi vam samo pokvaril babji čvek s svojim modrovanjem. Ampak bo tudi za to priložnost. Samo zvezde se morajo poravnati. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sabina Vode

Sabina Vode


Female
Število prispevkov : 241
Starost : 46
Kraj : Skaručna
Datum registracije : 08/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 8:12

Ti pa res imaš smisel za humor Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.ujeta.si
Mojca Žugman

Mojca Žugman


Female
Število prispevkov : 198
Starost : 66
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 09/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 12:03

Pozdravljena...štiriperesna deteljica.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 22:28

Mateja - Teja - Mojca naslednjič glejte, da ne manjkate, taki babji popoldnevi nam manjkajo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Mojca Žugman

Mojca Žugman


Female
Število prispevkov : 198
Starost : 66
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 09/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 23:00

Nuška Golobič je napisal/a:
Mateja - Teja - Mojca naslednjič glejte, da ne manjkate, taki babji popoldnevi nam manjkajo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja, zdej poveš....hhahha [You must be registered and logged in to see this image.] .... Ni problema, ti sam povej
ko bo ta "naslednjič"..... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 23:09

Mojca Žugman je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Mateja - Teja - Mojca naslednjič glejte, da ne manjkate, taki babji popoldnevi nam manjkajo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja, zdej poveš....hhahha [You must be registered and logged in to see this image.] .... Ni problema, ti sam povej
ko bo ta "naslednjič"..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Jutri odpremo nov rok [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Matic Udrih

Matic Udrih


Male
Število prispevkov : 331
Starost : 35
Kraj : Šempeter v Savinjski dolini
Datum registracije : 20/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 23:16

Nuška Golobič je napisal/a:
Mojca Žugman je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Mateja - Teja - Mojca naslednjič glejte, da ne manjkate, taki babji popoldnevi nam manjkajo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja, zdej poveš....hhahha [You must be registered and logged in to see this image.] .... Ni problema, ti sam povej
ko bo ta "naslednjič"..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Jutri odpremo nov rok [You must be registered and logged in to see this image.]
Dvorni [You must be registered and logged in to see this image.]norček [You must be registered and logged in to see this image.] na [You must be registered and logged in to see this image.] obisku [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Mojca Žugman

Mojca Žugman


Female
Število prispevkov : 198
Starost : 66
Kraj : Ljubljana
Datum registracije : 09/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPon 31 Maj 2010 - 23:22

Nuška Golobič je napisal/a:
Mojca Žugman je napisal/a:
Nuška Golobič je napisal/a:
Mateja - Teja - Mojca naslednjič glejte, da ne manjkate, taki babji popoldnevi nam manjkajo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja, zdej poveš....hhahha [You must be registered and logged in to see this image.] .... Ni problema, ti sam povej
ko bo ta "naslednjič"..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Jutri odpremo nov rok [You must be registered and logged in to see this image.]
Juhuhu....... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Mateja Kožar




Female
Število prispevkov : 930
Starost : 54
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 10/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyTor 1 Jun 2010 - 8:46

Nuška Golobič je napisal/a:
Mateja - Teja - Mojca naslednjič glejte, da ne manjkate, taki babji popoldnevi nam manjkajo [You must be registered and logged in to see this image.]

...no, smajliji ne delajo,stran šteka..a samo meni..??

Drage moje dame...do septembra sem takorekoč nedosegljiva..recimo..(nepokretna)..kaj več bom vedela čez dober mesec in pol, ko bo "lifting" za mano..

Vikende pa imam vse zasedene (junij absolutno)...Izjemoma se zgodi, da si vzamem čas za kaj drugega kot družino..in počivanje...ah..nekoč bo morda bolje..upam... Smile

Morda se mi kdaj pa res uspe pofočkat..

Uživajte ,babe,če bi bla js zraven, bi treskalo in ne samo deževalo..v moj družbi pa ni varno:))))
Nazaj na vrh Go down
Sabina Vode

Sabina Vode


Female
Število prispevkov : 241
Starost : 46
Kraj : Skaručna
Datum registracije : 08/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyTor 1 Jun 2010 - 10:38

Zgage drage Wink
tudi to srečanje smo na nek način vnaprej napovedali, čeprav smo se v osnovi dogovarjali za karting. Ker pa je bil dež, smo se dobili pri Nuški.

Mateja, tudi meni grozno nagaja stran danes. Fajn uredi vse!
Nazaj na vrh Go down
http://www.ujeta.si
Mateja Kožar




Female
Število prispevkov : 930
Starost : 54
Kraj : Prevalje
Datum registracije : 10/04/2010

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyTor 1 Jun 2010 - 10:55

Sabina Vode je napisal/a:
Mateja, tudi meni grozno nagaja stran danes. Fajn uredi vse!
..upam, da bo mel dr fajn dan, pa da ga ne bo ker(a) razjezla.. [You must be registered and logged in to see this image.]
hvala:D
Nazaj na vrh Go down
Nuška Golobič

Nuška Golobič


Female
Število prispevkov : 1514
Starost : 49
Kraj : Radeče
Datum registracije : 04/04/2008

Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) EmptyPet 4 Jun 2010 - 19:55

tea oršanič je napisal/a:
js sem bila pa paradajz pa sem prisluškovala..
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ok v nedeljo si bila paradižnik, kaj si pa danes? Ne vidim te nikjer in pogrešam te [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
http://www.malena.si
Sponsored content





Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)   Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;) Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Del Valovk na nedeljskem čveku pri meni;)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» OTROK SI V MENI
» Meni ni vseeno
» Meni stoji

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Klepetalnica članov Literarnega Vala-
Pojdi na: