Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila

KazaloKazalo  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 16:51

» Мелодия любви, Наталия Жизневская, (Melodija ljubezni)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 14 Maj 2022 - 16:23

» Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 9 Maj 2022 - 17:24

» Povabilo na kavo
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby marko vitas Pon 2 Maj 2022 - 14:18

» Ты знаешь..., Наталия Жизневская, (VEŠ...)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pet 29 Apr 2022 - 14:40

» Родная деревня, Наталия Жизневская, (DRAGA VAS DOMAČA)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 10 Apr 2022 - 17:02

» Мне бы... , Наталия Жизневская, (Rada bi...)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Čet 31 Mar 2022 - 18:38

» Цвела сирень, Наталия Жизневская
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Čet 31 Mar 2022 - 18:34

» Жизнь продолжается, Наталия Жизневская
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Čet 31 Mar 2022 - 18:29

» Чувства для двоих, Наталия Жизневская, (Občutki v dvoje)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Čet 31 Mar 2022 - 18:20

» SPOOKY KIDS HALLOWEEN (Preveo Maid Čorbić)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Maid Corbic Ned 27 Mar 2022 - 12:04

» SPOOKY KIDS HALLOWEEN (Preveo Maid Čorbić)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Maid Corbic Ned 27 Mar 2022 - 12:04

» Prevod: Путешествие в детство, Abdulloh Abdumominov, (Potovanje v otroštvo)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pet 25 Mar 2022 - 5:27

» TO JE ZDAJ VPRAŠANJE
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby marko vitas Pon 21 Feb 2022 - 19:36

» Kje so tisti prispevki, ki so včasih bili?
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby marko vitas Sob 5 Feb 2022 - 11:48

» NALOGA
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby marko vitas Sre 19 Jan 2022 - 18:25

» Prebolevanje
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Samma Melita Ned 2 Jan 2022 - 19:20

» Dean, nekoč moja bodoča večnost
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Samma Melita Sob 1 Jan 2022 - 12:55

» Tvoj bič sem
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Samma Melita Sre 22 Dec 2021 - 22:47

» DIAMANTI
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby marko vitas Tor 18 Maj 2021 - 15:28

» Prehodno obdobje - Breda Krošelj
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Breda Krošelj Čet 22 Apr 2021 - 6:31

» Breda Krošelj - Skozi zastrta okna
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Breda Krošelj Čet 7 Jan 2021 - 12:56

» Prevod: Маркезова Кнжига, Šerzod Artikov, (Markezova knjiga)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 31 Okt 2020 - 20:14

» BELO IN ČRNO (Apolon in Dioniz)
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby marko vitas Sob 10 Okt 2020 - 13:17

» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sre 24 Jun 2020 - 17:08

» Predstavitev moje prve pesniške zbirke v Ruskem jeziku
Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sre 24 Jun 2020 - 17:07

Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti)

Go down 
AvtorSporočilo
Kristina Anastasija V. B.

Kristina Anastasija V. B.

Female
Število prispevkov : 29
Starost : 34
Kraj : Ljubljana-Polje
Datum registracije : 23/01/2014

Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti)   Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti) EmptyPon 9 Maj 2022 - 17:24

Poezija

Наталия Жизневская

Ne izpusti

Drži me za roko močneje,
Naj ne umrem od hrepenenja.
Prižgi plamen strasti v mojem srcu
In duša, ne dovoli mi, da se postaram.

Naj leta letijo kot ptice,
Naj bodo sivi lasje na lasišču še dolgo.
Vse se lahko v trenutku spremeni,
Če lahko pozabiva besedo: strah.

En korak do nesebičnih sanj,
Čaka naju otok ljubezni in topline.
Starost bo postala zmagovita lastnost,
Kjer je ljubezen prevladala nad vsem.

Samo ne izpusti moje roke,
To priložnost nama je dala usoda.
Potrebujeva, veš, drug drugega,
Ne smeva biti ločena.

Prevedla: Kristina Anastasija Veras Brzin
Nazaj na vrh Go down

Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Жизнь продолжается, Наталия Жизневская