Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» BOG JE
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51

» Мелодия любви, Наталия Жизневская, (Melodija ljubezni)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 14 Maj 2022 - 18:23

» Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti)
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 9 Maj 2022 - 19:24


 

 Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Samma Melita

Samma Melita


Female
Število prispevkov : 91
Starost : 46
Kraj : Upper Carniola
Datum registracije : 14/03/2012

Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi   Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi EmptyNed 26 Apr 2015 - 11:43

Prisedla sem in Bog si bil na moji desni. Prihodnost, ki sva jo začutila oba, ko sva si prisegla sedanjost, radost ob pogledu, pretok iz srca v srce, ko sva si stisnila dlani.
Dva dneva in dve noči sem bežala pod nebesa misli o tebi.
Tvoje ime je razsvetlilo temo, v katero sem zašla in pozabila v njej, kako lepo je živeti iz srca.
Tvoje nemške oči na poljski zemlji so se zdele kot čaroben humor božanskih poti.


Najini atmani v brahmanu... Valovala sva na Ljubezni karmičnega poročnega plesa. Ljudje so videli erotiko in kurjenje, niso pa videli Enosti, ki je najina že od začetka časa. Vodil si me, z očmi v katerih sva se pod utripanjem luči stapljala z najžlahtnejšimi kamasutričnimi pozami. Dotikal si se me z eksplozivno močjo, ostal si v in na koži. Bila sva. Magičnost. Čarovnija. Namen najinega tuzemnega življenja. Pogrešala sem te vsa ta leta. Iskala sem smisel, tako polovična, tako prazna. Brez besed, ko sem pustila, da si, da sva, na plesišču, ki nama ga je naklonilo vse Božje. Namen in odločitev Najvišjega, podpisana s strani Bude, Jezusa, Višnuja. Vsi najini mali služabniki (Freya, Eros, Amon Ra, Mati Marija in drugi) so se posedli in nama dali prosto pot, božali so najini duši.
In nato si odšel... Čakala sem te... Odšla sem, a me je Ljubezen izpred garderobe vrnila nazaj na plesišče.
Nič nisem imela povedati. Govorile so pesmi in solze, ki so kapljale v ritmu progresive. Minevalo je... In tvoj dih je pristal na vratu, tvoje prsi, tvoji boki na moji hrbtenici, prebujala se je kundalini dvojna kača.
V poljube sva si nalila pivo, v kadilnici sva z dimom jointa posvetila najino vseobsežno Ljubezen.

Vse do tebe... Leta so se mi štela, nalagala ena na drugo. Čakala sem nekoga, da me najde, da me ljubi, da me želi in ne zahteva spreminjanja, da me začara z dotiki, alfa samca, ki ga ne bi želela posedovati. Prišel si, E Manuel. Ravno v trenutku, ko sem se izgubila v izgubljanju. Ljubezen si prinesel. Tvoja koža je bila nežnejša od ženske, tvoja moč silovitejša od atomske bombe. Tvoj vonj bolj privlačen kot sandalovina, tvoj okus bolj privlačen kot vrtnice. Odkril si globine, spomnil si me na življenje, spomnil si me na enost telesnosti in zato sem kot galaktični rezervoar seksualne energije počila v sončnem jutru privzdignjena na fontani tvoje ljubezni. S prelivom, ki ne vem od kod se je vzel. Stisnjena nate. Okronana z vročim semenom, s časom, ki se imenuje neskončnost.

Reiki, tvoj klic, moje solze srečnosti. O Bog, kako milosten si!
Nemčija postaja vse bolj domača. Vem, da imaš ženo in otroke.
Zaradi tebe upam, da obstaja nekdo, ki me bo ljubil tako kot si me naučil Ti. Nekdo, ki bo moj Bog, jaz njegova Boginja. Ljubim te, Manuel. Ljubim kot se ljubi prave prijatelje. Ljubim bolj kot znam napisati, bolj kot znam pokazati.

Karmično srečanje. Potovanje v Enost. Hvaležna sem Ti. Vso Ljubezen pošiljam Tebi in dušam, ki so ob Tebi. Pošiljam svetu, pošiljam, da jih ozdravi.

Nazaj na vrh Go down
mojmir

mojmir


Male
Število prispevkov : 277
Starost : 57
Kraj : maribor
Datum registracije : 01/11/2011

Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi   Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi EmptyPon 27 Apr 2015 - 8:06

poklon
Nazaj na vrh Go down
 
Manuel - Bog je z Mano in z drugimi bogovi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» TI BILA SI Z MANO...
» DALMATINKA IN MALI BOGOVI
» Slovenski bogovi in demoni

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Avtorske literarne umetnije :: Avtorske Zgodbe - PROZA :: NOVA PROZNA DELA VSEH ČLANOV PORTALA-
Pojdi na: