Literarni Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avtorska poezija, proza in ostala avtorska besedila
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  Založba Literarni valZaložba Literarni val  
Latest topics
» BOG JE
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby marko vitas Sre 20 Mar 2024 - 18:47

» KRALJ PODGAN
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby marko vitas Čet 11 Jan 2024 - 11:05

» What is our purpose?
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Aljaž Čuden Tor 9 Jan 2024 - 14:02

» SOJENICE
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby marko vitas Tor 2 Jan 2024 - 18:30

» BORDERLINE
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:18

» A PERFECT DRUG
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:15

» TEAR IN HEART
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Aljaž Čuden Tor 19 Sep 2023 - 14:13

» Желанная весна, Наталия Жизневская, (Željena pomlad)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Ned 11 Jun 2023 - 18:44

» O sanjah..
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Mirjana Gabrovec Pon 15 Maj 2023 - 18:01

» Povabilo na kavo
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby marko vitas Ned 30 Apr 2023 - 18:43

» MOSAIC HEART
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:40

» HAVE YOU?
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Aljaž Čuden Ned 30 Apr 2023 - 13:37

» POLJE
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby marko vitas Pet 31 Mar 2023 - 21:22

» Зима-проказница, Наталия Жизневская, (Zima je nagajiva)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 24 Dec 2022 - 18:10

» ODSEV MESEČINE
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby marko vitas Pet 2 Sep 2022 - 18:58

» Карие глаза, Наталия Жизневская, (RJAVE OČI)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:29

» Я спросила у неба, Наталия Жизневская, (VPRAŠALA SEM NEBО)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:23

» Грусть осенняя, Наталия Жизневская, (JESENSKA ŽALOST)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:16

» Один шаг до весны, Наталия Жизневская, (En korak do pomladi)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 25 Jul 2022 - 16:05

» TUKAJ IN ZDAJ...
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 24 Jul 2022 - 14:56

» Dejanu
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 16:11

» Ples kurtizan
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Vasja Belšak - Tihi Don Pet 22 Jul 2022 - 15:44

» Фотография отца, Наталия Жизневская, (Fotografija očeta)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 13 Jun 2022 - 18:16

» Букет из слов, Наталия Жизневская, (Šopek iz besed)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Ned 15 Maj 2022 - 18:51

» Мелодия любви, Наталия Жизневская, (Melodija ljubezni)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Sob 14 Maj 2022 - 18:23

» Не отпускай, Наталия Жизневская, (Ne izpusti)
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Emptyby Kristina Anastasija V. B. Pon 9 Maj 2022 - 19:24


 

 Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Knjižni molj

Knjižni molj


Male
Število prispevkov : 159
Starost : 64
Kraj : administracija
Datum registracije : 08/04/2010

Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo   Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo EmptySre 21 Mar 2012 - 9:17

Dragi ustvarjalci literarnega vala,

v sodelovanju z revijo VARNOST ZDRAVJE DELO vas vabimo, da do 5.aprila pripravite svoj prispevek/ članek, misel, pesem, skratka karkoli, kar bi se nanašalo na delo, ljudi, odnose, socialo, otroke in varno pot v šolo, zadovoljstvo pri delu ...

Prispevke pošljite na literarnival@gmail.com s pripisom Izziv na poziv in najboljši po izboru urednika revije bodo objavljeni v novi številki revije.

Veliko ustvarjalnega navdiha vam želi
Literarni val
Nazaj na vrh Go down
http://www.literarnival.si
mojmir

mojmir


Male
Število prispevkov : 277
Starost : 57
Kraj : maribor
Datum registracije : 01/11/2011

Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ???????   Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo EmptySre 21 Mar 2012 - 10:09

zanima me samo .....izberem in pošljem in to je to ali moram storiti še kaj drugega

lp Mojmir Question Question Question Question Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Knjižni molj

Knjižni molj


Male
Število prispevkov : 159
Starost : 64
Kraj : administracija
Datum registracije : 08/04/2010

Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo   Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo EmptySre 21 Mar 2012 - 10:21

Pošljete svoje prispevke, mi jih bomo posredovali uredniku, počakamo na rezultate in jih javimo avtorjem. Dobro je pripisati tudi svoj poštni naslov, kamor se lahko potem pošlje revija, drugače vas bomo pozvali naknadno. Pozdrav
Nazaj na vrh Go down
http://www.literarnival.si
mojmir

mojmir


Male
Število prispevkov : 277
Starost : 57
Kraj : maribor
Datum registracije : 01/11/2011

Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo   Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo EmptySre 21 Mar 2012 - 10:42

ker sem poslal z mojega gmaila potem mislim da ni potrebno drugo

hvala Razz Razz Razz Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Vasja Belšak - Tihi Don

Vasja Belšak - Tihi Don


Male
Število prispevkov : 811
Starost : 77
Kraj : Križevci na Goričkem
Datum registracije : 05/05/2011

Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo   Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo EmptySre 21 Mar 2012 - 11:55

mojmir je napisal/a:
ker sem poslal z mojega gmaila potem mislim da ni potrebno drugo

hvala Razz Razz Razz Razz Razz

Mojmir, revije ti ne morejo poslati na elektronski naslov,
zato pošlji kar svojega pravega!


ne morem verjet
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo   Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Izziv na poziv - Literarni Val v sodelovanju z revijo Varstvo Zdravje Delo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» VeseLo na deLo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Literarni Val :: Kultura :: Kaj se dogaja na področju Kulture :: Kaj me kot avtorja zanima-
Pojdi na: